محل تبلیغات شما

توی روزهایی که کلماتی مثل انتظار،تنهایی ، توقف ، سکوت و اکثر ساختار جمله های دلنوشته های من رو تشکیل میده .شاید اون کلمه ای که یه کم به دلمشغولیهام رنگ قشنگتری میده انتظاره.گاهی فکر میکنم انتظار وقتی قشنگه که نهایت داشته باشه و پایان بی قراری  . گاهی توی بعضی کتابها و دست نوشته ها پایانی برای انتظار تعریف نشه اما یه غم قشنگی هم برای همه انتظارایی که پایانی براش نیست وجود داره . اینکه بالاخره امیدواریم به سر بیاد.چقدر از این واژه گفتم .از انتظار.انتظاری که می خواهم آن را با تو قسمت کنم که تار نگاهم را با پود سیمایت گره می زندمن تجربه تلخ تنهایی را به دوش می کشم . تجربه حسرت روزهای ندیدنت تجربه حسرت نشنیدن   زمزمه هایت انتظار یعنی بیا این جاده مال تو من  باشم و تو و دستهایت انتظار شاید شنیدن ترانه هایی است که هنوز نساخته ای.شمردن را تا بینهایت می دانم پس می شمرم ثانیه به ثانیه ضربانهای بدون تو سپری شده را  وتقویم را دوباره به ماه رمضانی  دگر پیوند می زنم ماه مهمانی خدا ، آمدنت را تصوری دیگر خواهم بخشید و توی دلم برای همه روزای زیبایت که برات نذری دادم و شیرینی تعارف کردم  خوشحالم .برای شبهای قدرت احترام ویژه ای قاِئلم مدتهاست از بچگی از ابهت تو و اومدنت برای خودم خاطره سازی کردم حرف زدم . اما خداروشکر که دوباره بودم وروز اومدنت از ته دلم فریاد زدم . بی قراریهای من پایان یافتو با اذان و حلاوت سحر و افطارت تا مرا دوباره به دور دستها ببرد و فریاد استطاعت و بندگی را از سر دهم .رمضان آمد و شوق بندگی و مهمانی پروردگار دوباره اختیار از کفم ربوده و مرا مست  و مدهوش آستان پروردگار نمود.پس تمام خود را در تمام خود آغاز می نمایم و ندا سر می دهم :
شهر رمضان الذی انزل  فیه القرآن.

بیرجند میزبان مربیان درجه 3

ثبت نام کاندیدای ریاست فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران

سرپرست فدراسیون هندبال : هندبال فارس قطب ورزش کشور است

تو ,مهمانی ,ای ,سر ,توی ,تجربه ,را با ,دوباره به ,تمام خود ,ماه مهمانی ,تجربه حسرت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rapcomppickbesch سلام در راه مدرس دانلود رایگان مقالات ای اس ای lebadtiwor kumodega جامعه شناسی فرهنگی تجارت الکترونیک به روش تار عنکبوت مجله فارسی و نتی دانشجوی سیریک